Nasze rekomendacje

Niniejszym chciałam polecić każdemu najlepsze a do tego najmilsze fotografki w Krakowie, a nawet w całej Polsce - Izę i Iwonę z Pracowni Wspomnień:) DZIEWCZYNY jesteście po prostu THE BEST, pomijając aspekty czysto "techniczne", które każdy może zweryfikować oglądając Wasz zdjęcia ślubne, przesympatyczne z Was osoby i między innymi dzięki Wam "TEN" dzień upłynął mi w miłej i sielskiej atmosferze :))) reasumując: jak fotograf na ślub i wesele to TYLKO Pracownia Wspomnień!

Ola i Jarek


Ślub to wyjątkowy moment. Na współpracę z Izą i Iwoną zdecydowaliśmy się bez wahania i to był świetny wybór. W ich pracy ujęły nas zarówno jakość wykonanych zdjęć, jak i najdrobniejsze detale, które Dziewczyny potrafiły dostrzec i uchwycić. Iwona i Iza to nie tylko rewelacyjne fotografki, ale też bardzo kreatywne osoby. Przygotowany reportaż w pełni oddaje klimat i atmosferę tego dnia. Nasze emocje. Dziękujemy Wam bardzo serdecznie!

Joanna i Muzio

O tym że zdjęcia ślubne wykonywane przez Pracownię Wspomnień są piękne nie trzeba pisać- myślę, że ich kunszt potrafi docenić każdy kto je ogląda. Ale Pracownia Wspomnień to więcej: wspaniałe podejście do klienta oraz  pełen profesjonalizm podczas pracy- perfekcyjna punktualność, wyczucie sytuacji, nawet najbardziej zestresowana para młoda nie wyczuje obecności obiektywu. 


Karolina i Dan

 
Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z dziewczynami z Pracowni Wspomnień. Był to najlepszy wybór, bo poza wspaniałymi zdjęciami i ogromną pamiątką w postaci zdjęć z naszego ślubu, mamy ogrom fantastycznych wspomnień z dnia naszego ślubu. Nasz plener fotograficzny to była świetna zabawa – dzięki dziewczyny. Życzymy wszystkim Parom takiego fotografa ślubnego jakim są Iza i Iwona! Oglądanie zdjęć z naszej uroczystości ślubnej stała się już rytuałem :) i nadal odczuwamy tę samą radość :)

A tutte le persone che desiderano un matrimonio speciale consiglio un servizio fotografico con le ragazze di Pracownia Wspomnien
E' raro trovare ancora persone così professionali ma anche attente al lato umano ed alle esigenze degli sposi!
E' stato bellissimo collaborare con Iza e Iwona per il nostro matrimonio, Abbiamo potuto apprezzare non solo la loro professionalita' ma anche la loro fervida creativita'.

Gabriela i Rafał


Mimo, iż od naszego ślubu minęły już prawie cztery lata, to bardzo pozytywna ocena pracy Izy i Iwony z Pracowni Wspomnień jest nadal aktualna, a opinia choć pisana z opóźnieniem, zyskuje na dystansie i obiektywizmie. Do Dziewczyn trafiliśmy prawie w ostatniej chwili, po niefortunnej przygodzie z innym „fotografem”, który to wycofał się dosłownie na kilka tygodni przed ślubem. Na szczęście trafiliśmy do Izy i Iwony, z którymi od pierwszego kontaktu bardzo dobrze nam się współpracowało i w głębi duszy wiedzieliśmy, że dokonaliśmy dobrego wyboru decydując się na Pracownię Wspomnień. Iza i Iwona to prawdziwe profesjonalistki, które do zadania podeszły spokojnie i cierpliwie, jasno określając (co dla nas jest bardzo ważne) zasady współpracy. Pomimo naprawdę ograniczonego czasu i niemałej odległości od naszego miejsca zamieszkania (ok. 300km) udało się zgrać wszystko tak, że i sesja narzeczeńska nas nie ominęła Dziewczyny doskonale dostosowały się do naszych pomysłów, a kiedy nie do końca byliśmy zdecydowani, również podsunęły własne propozycje, zabierając nas w fajne, czasem zaskakujące, plenery, które znakomicie oddały nasze charaktery i pasje. Iza i Iwona potrafiły uchwycić na zdjęciach, to co najważniejsze. Na plenerach bawiliśmy się doskonale, a efekty Ich pracy bardzo przypadły nam do gustu. Finalnie otrzymaliśmy nawet więcej niż oczekiwaliśmy Dziękujemy za przepiękną pamiątkę. Gdybyśmy mieli wybierać fotografa raz jeszcze, to znów bez wahania postawilibyśmy na Izę i Iwonę z Pracowni Wspomnień. Gorąco polecamy.

Basia i Jarek


Fotografie Pracowni Wspomnień są do tego stopnia sugestywne i żywe, że po pięciu latach pamiętam swój własny ślub i wesele głównie poprzez tamte kadry!
La creativià e l'arte che riescono a creare con i loro scatti è il loro vero valore aggiunto.

Karolina i Raffaello

kontakt

Imię i nazwisko Data ceremonii
   
Iwona +48 692752151
Mail Miejsce pracowniawspomnien@gmail.com
Telefon
Uwagi